تبلیغات
 aloneperson - مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق تصاویر

 آنها که در هشت سالگی باهم آشنا شده بودند ، در سال 1940 ازدواج کردند. وضعیت جسمانی آلکساندر پس از شکسته شدن استخوان لگنش چند هفته قبل وخیم شد و همسرش هم بیمار شد. مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق تصاویر آلکساندر توژکو 95 ساله و ژانت توژکو 96 ساله اهل سن دیگو کالیفرنیا پس از 75 سال زندگی مشترک به فاصله کوتاهی از هم درگذشتند.  آنها که در هشت سالگی باهم آشنا شده بودند ، در سال 1940 ازدواج کردند. وضعیت جسمانی آلکساندر پس از شکسته شدن استخوان لگنش چند هفته قبل وخیم شد و همسرش هم بیمار شد. آنها به فرزندانشان گفتند آخرین آرزویشان این است که درکنار هم بمیرند و چند روز قبل در حالیکه دستان هم را گرفته بودند به فاصله چند ساعت درگذشتند.    شبنم

مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق تصاویر

آلکساندر توژکو 95 ساله و ژانت توژکو 96 ساله اهل سن دیگو کالیفرنیا پس از 75 سال زندگی مشترک به فاصله کوتاهی از هم درگذشتند.

مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق  تصاویر

 آنها که در هشت سالگی باهم آشنا شده بودند ، در سال 1940 ازدواج کردند. وضعیت جسمانی آلکساندر پس از شکسته شدن استخوان لگنش چند هفته قبل وخیم شد و همسرش هم بیمار شد.

آنها به فرزندانشان گفتند آخرین آرزویشان این است که درکنار هم بمیرند و چند روز قبل در حالیکه دستان هم را گرفته بودند به فاصله چند ساعت درگذشتند.

مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق  تصاویر

مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق  تصاویر

مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق  تصاویر

 مرگ همزمان زوج سالخورده عاشق  تصاویر

 شبنم

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : چهارشنبه 17 تیر 1394 | 01:15 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 36 | نظرات